ÜYE GİRİŞİ

    Giriş Yap
Üye Ol

Dünya Dilleri

İNGİLİZCE,ALMANCA VE FRANSIZCA DİL EĞİTİM DERSLERİ VERİLMEKTEDİR.

 • İNGİLİZCE

  Öğrenimlerinin her alanında öğrencilere destek vermek için tasarlanan evimdekiders.com, İngilizce dersleri ile öğrencilerin, okul ve sınav başarılarını arttırıyor. Londra’dan canlı yayınlanan dersler ile İngiliz öğretmenler eşliğinde günlük hayatta kullanabilecekleri pratik İngilizceyi de geliştiriyorlar.

  Hemen Dersleri İzlemeye Başla
 • FRANSIZCA

  Öğrencilerimiz için Fransızca öğrenmek artık iple çekecekleri eğlenceli aktivitelere dönüşüyor. evimdekiders.com öğrencileri,Fransızca öğretmenlerimizin desteğiyle okuma, dinleme, anlama, ve konuşma becerilerini daha ileri seviyeye taşıyor.

  Hemen Dersleri İzlemeye Başla
 • ALMANCA

  Öğrencilerimiz Almancanın dilbilgisi kurallarını öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda evimdekiders.com’da yayınlanan canlı ders eğitimleri ile Almanca kelimelerin nasıl telaffuz öğrenme fırsatı bulacak.

  Hemen Dersleri İzlemeye Başla

Son Ders Videoları

Yaklaşan Canlı Dersler

HABER BÜLTENİ

  Gönder

Video Arama

 • Arama Yap

www.evimdekiders.com MEB Özel Evimdeki Ders Uzaktan Eğitim Dershanesi'nin Markasıdır.
Ücretli / Ücretsiz erişiminize açık olan işbu içeriklerin fikri mülkiyet hakları MEB Özel Evimdeki Ders Uzaktan Eğitim Dershanesi 'ne ait olup, şahsen sınırlı erişim hakkınız haricinde herhangi bir ortamda kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, temsili, umuma arzı ve yayınlanması yasaktır.

iletisim   Kullanım ve Hizmet Şartları   Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Web Tasarım & Yazılım By Park Yazılım